KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14502017
nr 1450 2017
Slava Kliuchnikov
(f. 1956)
Oljemålning, Slava Kliuchnikov (f. 1956), Stockholm, 2010. Olja på duk, signerad, 70x50, oramad
Utrop:
5.000 kr
Såld:
5.600 kr
måndag 21 februari 2022
kl 18:14:19
4.200 kr
5.200 kr
5.200 kr
5.200 kr (Budbetjänt)
5.400 kr
21 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm